temizlik sirketi PisEv En İyi Temizlik Şirketi ve Fiyatı Bulmanızı Sağlar.
Ev Temizliği
Ofis Temizliği
İnşaat Sonası
Mağaza Temizliği
Dış Cephe
Bina & Site
Halı Koltuk
Cami Mescid
Yangın Sonrası
Su Baskını
AVM Temizliği
Okul Dershane
Hastane
Otel Motel
Fabrika Sanayi
Depolama Alanı
Diğer Temizlik
ataşehir ofis temizliği temizlik şirketi 13800 ev temizliği
Temizlik firmalarının verdiği değişik hizmet guruplarının tamamını yerine getiren bizler. Buna ilave olarak siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrulsun da firmalardan fiyat toplayarak size döner işinizi yüklenir, yapar ve yaptırırız. Arzu ederseniz tabi ki bizde yapar yerine getiririz. Temiz ortamlar için lütfen Pisev’i seçin. Temizce bir yer değil ter temiz bir ortam size sunarız kesinlikle temizlemiş gibi yapmayız. Unutmayın temizde var. Temizden temizide var. Zaten temizdi niye temizliyorsunuz. Demeyin bizim temizlik standartlarımız çok yukarda bizim için temizse orası temizdir. Kimi firmalar zaten temizdik masaların üstünü yine siliyorlar. Temizdiler diyor. Lakin unutulmamalıdır ki.
Temizce bir yer değil ter temiz bir ortam size sunarız kesinlikle temizlemiş gibi yapmayız. Unutmayın temizde var. Temizden temizide var. Zaten temizdi niye temizliyorsunuz. Demeyin bizim temizlik standartlarımız çok yukarda bizim için temizse orası temizdir. Kimi firmalar zaten temizdik masaların üstünü yine siliyorlar. Temizdiler diyor. Lakin unutulmamalıdır ki. Kir ve mikroplar sizin gözünüzle görülemez. Kimi müşterilerimiz biz pis miyiz diyor. Temizdim niye ve ne gerek var. Derken şu unutulmamalıdır. Evet temizdiniz. Ama biz sizin temiz kalabilmeniz için bu rutin temizlikleri yaparız. Böylelikle her zaman çalışma ortamlarınız temizdir. Temiz kalır. Temizi daha temiz yapmak bizim asli görevimizdir. Doğru olan işleyiş tarzı budur. Temizim haklısınız temizin temizinden bir ortam sunamadıktan sonra biz vazifemizi yerine getirmiş olamayız. Bu zihniyetle hareket ederiz. Hep daha temizine ve daha temizini siz değerli müşterilerimize sunamazsak biz başarılı bir temizlik şirketi sayılmayız. Pisev’in standardı yüksek temiziyle biz temiziz diye bilirsiniz. Siz temizken temizlerden kalabilmeniz için biz etkin bir temizlik şirketi olarak faaliyetteyiz. Bizim standardımızı yakalamış temizlere bizim diyecek bir şeyimiz yok. Bu temiz firmaları bu durumda tutabilmek için temizlerin içinde tutabilmek için uğraşırız çünkü kirlenmek kaçınılmaz bir gerçektir.
küçükçekmece ofis temizliği temizlik şirketi 9778 ev temizliği
Ama gerçek şu ki sizler koltukların, halıların, masaların temizlerini hak ediyorsunuz. Her temizleyici iyi temizleyici değildir. Bazı firmalar ve şirketler temizleyim derken yaptığı temizliğe çeşitli ağır metaller taşıyan kimyasallar bilerek bilmeyerek katarlar. Temizliği ilaçlamaya çevirirler. Ben Bunların temizliğine ne diyeyim. Nasıl anlatayım bilemiyorum. Tabi yapılması geren organik madde temizliğidir. Organik esaslı çalışan firmaların temizliğini eleştirmemiz tabi ki mümkün değil. Tabi temizliğim yeterlimi diye bir soru sormanıza sebep olabilir. Temizliğime kimyasal karıştı mı diye bir düşünceye kapılmazsınız ama. Sadece bu şekilde çalışsak temizliğimiz yeterli olmayabilir. Bazı bireysel çalışanlar temizliğime söz gelmesin diye temizlik kimyasallarının dibine vurabilirler.
Organik esaslı çalışan firmaların temizliğini eleştirmemiz tabi ki mümkün değil. Tabi temizliğim yeterlimi diye bir soru sormanıza sebep olabilir. Temizliğime kimyasal karıştı mı diye bir düşünceye kapılmazsınız ama. Sadece bu şekilde çalışsak temizliğimiz yeterli olmayabilir. Bazı bireysel çalışanlar temizliğime söz gelmesin diye temizlik kimyasallarının dibine vurabilirler. Böylesi hareketler temizliğimi beğensinler diye yapılır. Bizim temizliğimiz tam kararında kimyasal gerektiğinde organik malzeme kullanarak olur. Temizliğimizden dolayı ne ev de bebeğiniz zarar görür nede işyeriniz deki şirketinizde tuvaletleriniz temizliğinden ödün veririz. Temizliğimizden ödün vermezken sağlığınızda koruruz. Yapmış olduğumuz kaliteli temizliğimizle her zaman övünürüz. İster şirketimiz olarak olsun. İsterse personel bazında çok net bir şekilde şunu diye biliriz. Yaptığım temizliğimle övünüyorum. Çünkü kaliteli iş sunmanın huzurunu yaşıyoruz. verdiğimiz hizmetin kalitesi çalışanlarımızın temizliğindendir. Personelin temizliğindeki özeni başarının şaşmaz anahtarıdır. Bizim için başarılı olabilmek temizliğinden taviz vermemek iş kalitesini hep üst düzeylerde tutabilmekle mümkündür. Ev temizliğinde ise tıpkı bir anne şefkati ile çalışırız. Bir çok çalışanımız bebek olan evlerde temizliğine kimyasal katkı maddeleri katmaz. Bebek odası temizliğini sadece sirke ile yaparız. Bebek odası temizliğinin kokusuz beyaz sirke ile yapılmasının sebebi her şeyi ağzına sokan ve dişlemek isteyen bebeklerin temizlik kimyasallarından kalan artıkları emmemesi içindir. Yapılan temizliğiniz iyi olsun derken temizliğinizde kullanılan malzemeyi umursamamak olmaz. Beklide temizliğinizdeki en önemli unsur budur şirketleri sorgularken buna göre değerlendirmek yerinde olacaktır. Temizliğinizin yapılmasını isterken temizliğinize ne gibi arındırma kimyasallarının konulduğunu katıldığını lütfen sorgulayınız. Özellikle ev temizliğinizi yapan firmadan bunları açıklamasını isteyiniz. Saydıklarımızın içinde en önemlisi yaşam alanlarınız olan ev temizliğiydi. Ev temizliğiyle inşaat sonrası temizlik arasındaki farkı kavrayamamış birçok bilinçsiz personel size hizmet vermek için temizli diye bağırırlar. Bu tip korsan Ayşe teyzeler esasen size ve sevdiklerinize bilmeden en büyük zararı verenler olur. Her tip temizlikte en önemli unsur müşteri memnuniyeti ve mutluluğudur. Tabi önem sırası temizlikten temizliğe fark eder 300 metre yukarıda halata bağlı duran dağcı temizlik personeli için bizim birinci önceliğimiz onun güvenliğidir. Temizlikle can güvenliği arasında bir seçim yapacak olursak tabi personelimizin hayatı yapılacak temizlikler yanında daha önceliklidir. Gereken Temizliklerde yapılmalıdır. Ama bütün bu temizliklerden önce iş güvenliği gelir. Siz şimdi bize daha evvel verdiğimiz sözleri hazırlata bilirsiniz. Gereken temizlikleri yapmadan dış cephe temizliklerinde kalitesiz mi iş yapıyorsunuz diye sormanız mümkün. Bütün temizliklerin başında sizlerin sağlığı ve güvenliği gelir.
ümraniye ofis temizliği temizlik şirketi 12638 ev temizliği ümraniye ofis temizliği temizlik şirketi 12072 ev temizliği
  5 Adımda Teklif Alın...
5 Dakikada 5000 Firmadan Teklif Alın.

                                             0212 543 00 54
Temizliklerine dikkat eden firmalar bina yöneticileri içinde bu böyledir. İnşaat temizliklerinden önce mutlaka bütün personele maske dağıtırız. Yaptığı işe temizliklerine konsantre olmuş personel içinde bulunduğu durumu unutup aşırı kimyasal soluyabilir. Bizim personelimiz temizliklerini yaparken mutlaka eldiven takarlar ve bu eldivenler kesinlikle 0,001 milimetre ince eldiven olmaz. Periyodik site temizliklerinizi yaptırırken yapmış oldukları temizlikleri ile meşhur firmalar yerine personelinin can güvenliğine ve sizin itibarınıza duyarlı şirketleri seçmenizde fayda vardır. Profesyonel bir personelin haftanın her günü temizlikte olması doğaldır. Özellikle belli bir personelimiz arıyorsanız ve telefonunu açamıyorsa bilin ki o temizliktedir. Temizlikteki personele ulaşmanın en kolay yolu hizmet numaralarımızdan geçer. Kendiside size temizlikten sonra dönecektir. Lakin acil durumlar için çağrı merkezimiz her zaman açık. Özellikle günlük temizliği belli bir rutine bağladığımız şirketlerde halılarda aşınma durumu olur. Bu fazla temizlikten kaynaklanır. Ama unutmayız ki sizin hedefiniz temizlikti bizim ise birçok hususta sizi korumak görevimiz. Gerekli olamasaydı biz sizin halılarınızı 3 günde bir temizlemezdik. günde 6000 kişinin girip çıktığı bir koridorun zeminindeki güzel görünümlü halıya temizmiş gibi davranamayız temizse temizleyeyim demeyiz. Ama 3 belki 4 günde bir arındırılmalıdır. Hiçbir çalışanımız size gereksiz yere temizleyeyim demez. Zaten kimsenin girip çıkmadığı kirlenmemiş bir halı ben tertemizim der. Temiz kalmak için takvime bağlanmış temizleme şarttır. piyasada sadece koltuk temizleyiciliği yapan sadece halı temizleyiciliğinden anlayan ciddi görünümlü şirketler bulabilirsiniz bunlar belirtiğim üzere temizleyicilik yaparlar. Asla temizlikçi değildirler. Temizlik şirketi hiç değildirler. Pisev kendi çalışanı temizlikçide gönderir. Sizler için temizlikçilerden fiyat da toplar. Pisev Temizlik Şirketi Temizlikçidir. Hizmet alırken aradaki farkı iyi anlamak çok önemlidir. Temizlikçilere sigorta yapmadan sizlere gönderen, temizlikçilerin günlük yevmiye usulü çalışmasını esas alan şirketlerin temizlikçilerini evinizden hatta işyerinizden içeri bile sokmayınız. Bu durumu sizler için hem iş güvenliği hem taşeron kanunu hem ticari olarak ciddi sonuçlar doğururken temizlikçilerinse işine gelir.
avrupa yakası ofis temizliği temizlik şirketi 12638 ev temizliği bakırköy ofis temizliği temizlik şirketi 7776 ev temizliği
©2018 Copyright Pisev NTPC Ltd. İştirakidir. Kurumsal iletişim için info@hintli.com 0850 532 1924